Děkujeme za spolupráci TV Polar!


uveřejneno: 02.04.2015 | autor: Slonina

Pokud sledujete TV Polar jistě jste zaregistrovali naši spolupráci s tímto médiem. Letos jsme ve vysílání vyhlásili poměrně jednoduchou vědomostní soutěž a výherce si pochutná na správně hořkém pivku!

Čtvrtfinále se zástupci tří evropských zemí!


uveřejneno: 30.03.2015 | autor: Slonina

Poslední základní kola rozhodla o definitivním složení její čtvrtfinálové části. Do osmi vyřazovacích bojů zasáhne čtyřiadvacet skupin nejen z České republiky, ale i ze Slovenska a Polska!

Poslední základní kola před námi!


uveřejneno: 26.03.2015 | autor: Slonina

Poslední tři kluby přivítají tento týden šestá základní kola soutěže. Ještě dnes můžete zamířit do Jazz clubu a klubu Barrocko a zítra do U6 v Ostravě. Pak už vypukne čtvrtfinále!!!

Páté kolo téměř ovládly „domácí“ kapely


uveřejneno: 23.03.2015 | autor: Slonina

Páté kolo soutěže sice "ovládly" domácí, či téměř domácí, kapely. Přesto máme ve čtvrtfinále dalšího zástupce z Polska i, podle slov poroty, dalšího nadějného černého koně z brněnské stáje...

První polskou kapelou ve čtvrtfinále jsou Eleanor Gray!


uveřejneno: 16.03.2015 | autor: Slonina

Na velmi těžkou konkurenci narazili ve čtvrtém kole snad všichni účastníci soutěže amatérských hudebníků Radegast Líheň. V havířovském Jazz clubu postoupil do čtvrtfinále první zástupce z Polska.

Třetí kolo za námi! V U6 hrajeme výjimečně v sobotu!


uveřejneno: 09.03.2015 | autor: Slonina

Občasné náhrady se zřejmě budou objevovat stejně jako v předchozích letech, neštěstí a nemoci prostě nechodí po horách, ale i po muzikantech. Sledujte web a face a buďte v obraze! Pozor na změnu v U6!

Být náhradníkem se vyplatí!


uveřejneno: 05.03.2015 | autor: Slonina

Přestože je pro většinu kapel velmi náročné naskočit do rozjetého vlaku soutěže jako náhradníci, když jim produkce volá den před koncertem nebo i přímo v den jeho konání, určitě se to vyplatí!!!

Dalším postupujícím Yesterdays! Těšte se na polské kapely!


uveřejneno: 02.03.2015 | autor: Slonina

Posledním postupujícím z druhého kola se v Ostravě stali domácí Yesterdays. Ti měli velmi těžkou pozici, když proti nim stáli i nedávní vítězové ostravské soutěže Boom cup.

Překvapení dnes večer v U6!!!


uveřejneno: 27.02.2015 | autor: Slonina

Na dnešní večer si pro vás připravili pořadatelé soutěže ve spolupráci s pivovarem Radegast malé překvapení! Pokud nebudete chybět po sedmé večer v klubu U6 v Ostravě, dostanete malý dárek!

Postup si vybojovali první čtvrtfinalisté!


uveřejneno: 23.02.2015 | autor: Slonina

První kapely si v uplynulém týdnu vybojovaly postup do čtvrtfinále. I tento týden mohou zdarma fanoušci dobré muziky navštívit čtyři kluby na Moravě a podpořit nadějné hudebníky.

Právě začínáme! Vzhůru do klubů!!!


uveřejneno: 17.02.2015 | autor: Slonina

Už je to tady! Dnešním dnem začíná už čtrnáctý ročník soutěže Radegast Líheň a my všechny srdečně zveme do klubů na Ostravsku na pořádnou porci muziky! Vybrete si styl, klub, či kapelu a přijďte!

Největší klubová soutěž hudebníků startuje!


uveřejneno: 13.02.2015 | autor: Slonina

Už příští týden se můžete pravidelně vypravovat do čtyř klubů na Moravě, aby jste byli svědky největšího klubového klání amatérských rockových kapel. Začínáme už ve středu v Olomouci!!!

<123456789101112131415161718192021>

© 2019 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, grafický design Grafické studio ABRUPTA, redakční systém CMS Agilis