Odměny pro fanoušky na Velkém finále!


uveřejneno: 30.05.2018 | autor: Slonina

Poslední kolo Soutěží pro fans na netu máme za sebou a známe i posledního výherce! Máme ale připravenu ještě solidní hromádku cen od partnerů a všechny je rozdáme už v sobotu na Velkém finále!

Pokud jste soutěžili na netu, pak koukněte, jestli se právě v následujících dnech můžete těšit na vstupenky do Dolní oblasti Vítkovice... Pokud se ale chystáte na Velké finále a taky rádi vyhráváte, i když zrovna na nic neumíte hrát, pak jste ve správný čas na správném místě! Právě odhalujeme, co vše pro vás máme připraveno! 

Pokud za námi zamíříte na Velké finále Líhně 2018, které proběhne od jedné hodiny odpolední v areálu Loděnice u Ostravice (Ostrava), pak budete moci vyhrát, i když nejste zrovna hudbník... Rozdáme totiž vše, co nám ještě zbylo a odměníme nejen nejlepší čtyři kapely tohoto ročníku soutěže, ale také vás, kdo jste po celý ročník soutěže fandili. Dostanete od nás například poukaz na stylové oblečení z módního eshopu Wayfarer za 1000,- Kč, sexy ceny od společnosti Software for my hardware, karton plechovkového pivečka Radegast Ryze hořká 12, předplatné hudebního časopisu Muzikus, poukazy na Angličtinu na kole od Lovely Language School, či vstupenky do atraktivní Dolní oblasti Vítkovice včetně vyhlídky z Bolt Tower! A mimo skvělých hudebních výkonů na scéně toho bude ještě mnohem více! Připraven je bohatý doprovodný program pro dospělé i jejich potomky, půjčovna lodiček...

Už v sobotu!!! A pokud jste z Havířova, či Karviné - čtěte starší články a jeďte s námi třeba úplně ZDARMA BUsFEsTem!!! To není obyčejný BUS, to BUFET a BUS v jednom! Občerstvení ZDARMA v BUsFEsTu zajištěno!!! :-) 

© 2024 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, Vytváříme webové stránky bez starostí AGILIS media, redakční systém CMS Agilis