Přihláška do Líhně 2023


Přihlášením do soutěže uděluje kapela pořadateli souhlas se zveřejněním a použitím výše uvedených údajů ve sdělovacích prostředcích a na internetu v rámci propagace soutěže bez nároku na jakýkoliv finanční honorář. V případě, že je kapela součástí labelu, případně je zastupována jakýmkoliv jiným subjektem, je povinna dotyčnému přihlášení nahlásit a případně vyřešit autorská práva. Součástí přihlášky musí být v příloze jedna nahrávka v MP3 (co nejvíce specifikující styl účinkujícího).
Základní pravidla soutěže:
Skupiny se pomocí formuláře mohou do soutěže hlásit nejpozději do 30.9.2023 do 24.00 hod. Odborná porota bude průběžně poslouchat nahrávky a vybírat vhodné adepty do základních kol. Vybrané kapely budou kontaktovány už během záři 2023. Skupiny následně vystoupí ve spolupořádajících klubech vždy po třech před veřejností a na každém koncertním kole vždy odborná porota vybere jednoho postupujícího. Stejným způsobem proběhnou i další kola a nejlepší kapely, které projdou tímto sítem, si zahrají na Velkém finále, které v letošním roce proběhne opět v havířovské Stolárně 16.12.2023.
Soutěž začíná prvními koly od 28.9.2023 a soutěžním dnem je většinou čtvrtek nebo pátek. V letošním ročníku soutěžíme v Havířově, Karviné, Ostravě. Kapely se prezentují vždy živě v bloku trvajícím 40 minut. Všechny koncerty jsou pro veřejnost zdarma. Kapelám není hrazeno ubytování ani cestovné. Odměnou pro ty nejlepší jsou atraktivní ceny a vystoupení na řadě kulturních akcí a festivalů.
Zjednodušený formulář pro přihlášení hudebních skupin registrovaných na portálu BandZone.cz:
Název kapely:
Bandzone URL kapely:
Hudební styl:
Ano Ne
Pokud nejste registrovaní na BANDZONE.CZ, povězte nám o sobě ještě trochu více a přiložte MP3 ukázku:
Místo původu:
Počet muzikantů:
Info o kapele:
WWW stránky:
Kontaktní telefon:
Kontaktní email:
Zodpovědná osoba:
MP3 soubor:
Maximální velikost MP3 hudební ukázky je 5MB.


Náš Facebook


© 2023 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, Vytváříme webové stránky bez starostí AGILIS media, redakční systém CMS Agilis