Známe první semifinalisty! V pátek a sobotu valte do klubů!


uveřejneno: 12.08.2020 | autor: Slonina

Chcete se ochladit? Tak se stavte za námi na čtvrtfinálová kola do klubů v Karviné a Havířově - máme tam chladno, dobrou muziku v podání čtvrtfinalistů soutěže a samozřejmě dostatek tekutin!

Ještě chybí dva páteční a sobotní večery a budeme znát kompletní šestici semifinalistů tohoto ročníku, kteří se v září utkají o čtyři posty do Velkého finále a následně na pódiu Slezskoostravského Rockfestu o vítězství v soutěži a atraktivní ceny. Tento ročník pro nás není pořadatelsky jednoduchý – už jsme přesouvali soutěže třikrát, ale věříme, že soutěž zdárně dokončíme. Po tomto víkendu už známe první dva semifinalisty, kteří rozhodli o svém postupu. V pátek si vybojovala postup z havířovského Clubu Centrum opravdu mezinárodní partička Mr. Moss, z karvinského Hard Cafe pak postoupil Wolf Gang z Frýdlantu nad Ostravicí. Oba koncerty stály za to, jen by si kapely zasloužily více fanoušků, kteří zjevně volili posezení u vody, před návštěvou klubů - snad to napravíte hned tento víkend! 

Přijďte podpořit do Havířova v pátek skupiny:

  1. Dundee & FRIENDS (Zlín,CZ)
  2. NighTeen SevenTies (Myjava,SK)
  3. SubLunar (Wiercany,PL)

Do Karviné pak můžete vyrazit na trojici kapel:

  1. Knut Knotgursen (Žilina,SK)
  2. Sugar and spice holding company (Olomouc,CZ)
  3. Coincidence (Ostrava,CZ)

Vstupné se samozřejmě nehradí, takže si můžete zadarmo užít solidní hudební nálož v podzemních klubech, kde vedra jako venku rozhodně nehrozí. Samozřejmě dodržujeme všechna hygienická opatření a o uhašení žízně také není na našich barech problém. Takže vás tam chceme vidět!!!

© 2024 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, Vytváříme webové stránky bez starostí AGILIS media, redakční systém CMS Agilis