Zdraví je i pro nás na předním místě!!!


uveřejneno: 18.03.2020 | autor: Slonina

Také my jsme zodpovědní a chceme, aby situace kolem koronaviru brzy pominula a my se zase s vámi mohli společně bavit na akcích, festivalech a samozřejmě na dalších kolech soutěže Líheň!

My pro to děláme opravdu vše, co se dá!!! Nosíme roušky, myjeme si poctivě a správně ruce, používáme desinfekční prostředky, které jsme v dostatečné míře nakoupili a pokud to jen trochu jde, pracujeme z domova, abychom snížili jakoukoliv možnost šíření viru… Snad to tak máte taky a společně jej dokážeme porazit! Apelujeme na všechny drsné rockery, které snad nic nedokáže srazit k zemi, aby i oni v této chvíli (na chvíli) "vyměkli" a v rámci zdraví pro nás pro všechny dodržovali všechna bezpečnostní a hygienická opatření, o kterých se nyní stále dokola mluví... Díky moc předem vám všem!

Ale abychom nezůstali jen u řečí, a abychom to vaše zdraví a dobrou náladu alespoň trochu nakopli – máme pro vás i přes přestávku v soutěži v klubech pravidelně každý týden připraveny na našem facebooku Soutěže pro fans! Můžete se tak díky našim partnerům bavit s Líhní alespoň takto... Držte se! Držme si pěsti! 

© 2024 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, Vytváříme webové stránky bez starostí AGILIS media, redakční systém CMS Agilis