Víkendy s vítězi Líhní jsou tady!!!


uveřejneno: 13.07.2018 | autor: Slonina

Míříte na Colours of Ostrava, nebo už jste na Masters of Rock??? Podívejte se na vítěze posledních dvou ročníků v krásných časech mezi megahvězdami těchto festivalů!

Už tuto neděli 15.7. se představí na druhé scéně festivalu Masters of Rock ve Vizovicích nazvané "Rock face stage" náš letošní vítěz - polská partička Hurrockaine!!! Stane se tak v čase 22.05 hod. tedy v přestávce mezi dvěma možná největšími hvězdami tohoto ročníku "Mástrů" - kapelami Korpiklaani a bandem Gene Simmmonse (ex Kiss)!!! Takže na jednu stranu těžká konkurence, na druhou stranu pravý čas ukázat - co v těch "našich polácích" vlastně dříme!!! 

Loňský vítěz Líhně - pražská parta Šoulet - to zase bude koulet o necelý týden později na Colours of Ostrava - uvidíte je na jedné z hlavních scén "Drive stage" v sobotu 21.7. v 16.00 hod. I oni si vysloužili krásný čas a krásné místo, aby ukázali, že vítězové Líhně prostě umí!!!

Doporučujeme návštěvu koncertů a kapelám držíme pěsti, ať se jim vystoupení vydaří!!! 

 

© 2024 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, Vytváříme webové stránky bez starostí AGILIS media, redakční systém CMS Agilis