Ve čtvrtfinále máme muzikanty z pěti zemí!


uveřejneno: 29.06.2020 | autor: Slonina

Většinou jsme o tomto čase už měli prázdniny a těšili se na vystoupení nejlepších kapel z Líhně na festech. Letos je situace jiná - netradičně teprve čekáme na čtvrtfinálová kola! Začnou až v srpnu!

Prázdniny začínají letos netradičně v těchto dnech nejen žákům a studentům, ale i kapelám z letošní Líhně. Každý rok už jsme o tomto čase znali celkového vítěze a ten se těšil na vystoupení na festivalech, které jsme pro něj zajistili. Bohužel situace je jiná a nám tak nezbývá, než se těšit teprve na čtvrtfinálová kola. Přesto si my i hudebníci dopřejeme prázdninový režim, když čtvrtfinálová část soutěže vypukne až v srpnu… Kapely tak mají čas nejen na relax, ale i na dopilování detailů své tvorby. Chcete vědět, na koho se letos ještě můžete těšit v klubech a kdo má šanci na účast, nebo i vítězství, ve Velkém finále? 

Do čtvrtfinále se nám v devatenáctém ročníku probojovaly zejména české kapely, ještě úspěšnější přitom byly ty moravské! Moravu zastoupí tyto partičky:

Candle Sauce (Dolní Benešov,CZ)

Coincidence (Ostrava,CZ)

Dundee & FRIENDS (Zlín)

Gorilpop (Valašské Meziříčí)

Kuležák (Brno)

Loud Laboratory (Jihlava)

Luna (Olomouc)

MadRain (Odry,CZ)

Sugar and Spice holding company (Olomouc)

Wolf Gang (Frýdlant nad Ostravicí,CZ)

Čechy mají dvě želízka v ohni:

Vypuštěné Koupaliště (Sezemice,CZ)

RIGHTNOW (Strakonice,CZ)

Stejně jsou na tom i naši severní sousedi z Polska, které zastoupí:

Moleskin (Sosnowiec,PL)

SubLunar (Wiercany,PL)

Slovensko pak má mezi čtvrtfinalisty hned trojici hudebních skupin:

NighTeen SevenTies (Myjava, SK)

Knut Knotgursen (Žilina, SK)

Karramordach(Dolný Kubín,SK)

Poslední kapelou, která doplní 18 čtvrtfinalistů pak je parta hudebníků z více zemí – včetně Ruska a Spojených států amerických:

Mr. Moss (CZ/USA/RUS)

Očekávat se dají pestrá čtvrtfinálová hudební setkání v klubech, která začnou v pátek 7. srpna. Vstupné se tradičně hradit nebude a doufáme, že si tento termín již nyní poznačíte!!! Sledujte i nadále novinky na tomto místě – budeme postupně odtajňovat program a přinášet další novinky. Již brzy! A naviděnou v srpnu!!!

© 2024 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, Vytváříme webové stránky bez starostí AGILIS media, redakční systém CMS Agilis