Už v pátek zase míříme do klubů! Líheň jede!


uveřejneno: 03.08.2020 | autor: Slonina

Sice by v těchto dnech měly frčet hudební festivaly a my bychom měli mít Líheň dávno za sebou, opak je pravdou. Od pátku zase míříme do klubů a doufáme, že vy zamíříte na čtvrtfinálová kola za námi!!!

Většinou již o tomto čase ty nejlepší kapely z ukončeného ročníku hrávaly na festivalech, které jsme pro ně za odměnu domluvili, místo toho letos v srpnu proběhnou teprve čtvrtfinálové večery soutěže. První z nich se odehraje už tento pátek a utká se v něm, stejně jako v ostatních, vždy trojice soutěžních kapel, které se sem probojovaly z jarních základních kol. Tradičně se tak budeme od 7. srpna každý pátek potkávat v havířovském Clubu Centrum, a od 8. srpna každou sobotu v karvinském klubu Hard Cafe. Začátky koncertů se nemění a jsou tradičně v sedm večer - celkem je připraveno v srpnu hned šest soutěžních večerů po třech v každém klubu a také vstup je pro fanoušky tradiční - ZDARMA!!!

V Havířově se tento pátek představí:

Candle Sauce (Dolní Benešov,CZ)

Mr. Moss (CZ, USA, RUS)

Loud Laboratory (Jihlava,CZ)

V Karviné pak v sobotu vystoupí: 

Luna (Olomouc,CZ)

Rousing Numbers (Hulín,CZ)

Wolf Gang (Frýdlantu nad Ostravicí,CZ)

Z důvodu prodloužení soutěže přes dovolenkový čas sice došlo k povolání některých náhradníků, přesto věříme, že je důstojně zastoupí a vy si i v letních dnech nejdete cestu do klubů a třeba vám takto netradičně letošní Líheň pomůže zachránit jinak poměrně zpackanou letní hudební sezónu. Těšíme se na vás!!! 

© 2024 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, Vytváříme webové stránky bez starostí AGILIS media, redakční systém CMS Agilis