Už je to tady! Můžete se hlásit!


uveřejneno: 09.07.2024 | autor: Bartusek

Právě jsme oficiálně zahájili již 23. ročník soutěže Líheň a pokud máte kapelu, nebo jste prostě muzikant, který se chce ukázat, je tady ta pravá chvíle pro podání přihlášky!

Vše je shrnuto v sekci "PŘIHLÁŠKA" a stačí tedy jen kliknout a vložit nahrávku a je hotovo! Přihlášky budeme přijímat ještě nějaký ten týden (uzávěrku oznámíme předem), ale kdo se dříve hlásí – má větší šanci. Pokud jste navíc registrováni na BANDZONE, je přihlášení opravdu dílem okamžiku! Porota bude následně postupně poslouchat nasbírané přihlášky klidně u moře, nebo na horách v rámci svých dovolených, a tak je jasné, že včasné přihlášení může přinést kýžený efekt – oslovit dobře naladěnou porotu a dostat se do základních kol soutěže. Soutěžní kola Líhně 2024 vypuknou na konci září a vítěz bude znám 7. prosince 2024 – Velké finále proběhne tradičně v klubu Stolárna v Havířově. Tentokrát jsme zapracovali na cenách pro ty nejlepší, kterých bude ještě více než v uplynulém ročníku a budou ještě mnohem atraktivnější! Těšíme se na nové objevy a ostatním přejeme parádní léto a spoustu dobré muziky!  

© 2024 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, Vytváříme webové stránky bez starostí AGILIS media, redakční systém CMS Agilis