Přijeďte na finále busem nebo vlakem!!!


uveřejneno: 24.04.2014 | autor: Slonina

Nechceme Vám radit, ale pokud si chcete dát pivko a věnovat se s námi Velkému finále ve velkém duchu, zanechejte doma dopravní prostředky a spolehněte se na hromadnou dopravu!!!

Podrobné informace, jak dorazit do Dolní oblasti Vítkovice a auly Gong najdete na odkazu: http://www.dolnioblastvitkovice.cz/36/cs/node/2976, kde rovněž najdete prokliky na mapy apod.

Adresa místa konání zní:

Multifunkční aula GONG, Dolní VÍTKOVICE
Ruská 2993, 703 00 Ostrava - Vítkovice

Jak k nám jednoduše?

AUTEM: Na konci ulice Ruské pod ulicí Místeckou. Od křižovatky ulice Ruská a Výstavní do slepé ulice podél tramvajových kolejí - na konci vás čeká prostorbné parkoviště.
MHD: Tramvajová zastávka Vítkovice vysoké pece - zastávka tramvaje č. 1, 2, 6, 10.

A jak se dostaneme zpět domů?

Autobusem z autobusového nádraží ÚAN Ostrava směrem do Havířova: 0:05, 2:20

Vlakem z vlakového nádraží zastávka Ostrava střed, směrem Frýdek-Místek: 0:25 – na tento spoj navazuje vlak směr Havířov v zastávce Ostrava, Kunčice

Jak se dostat na vlak či autobus?

Při odchodu z areálu Dolní oblast Vítkovice (DOV) se vydáte prvním schodištěm vpravo na ulici Místecká, kolem které dojdete až k vlakovému nádraží, které je vzdálené patnáctset metrů. Hned za vlakovým nádražím je nadchod, na kterém je po levé straně ÚAN.

Těšíme se na VÁS!!!

© 2024 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, Vytváříme webové stránky bez starostí AGILIS media, redakční systém CMS Agilis