Podle vývoje upřesníme pokračování soutěže!


uveřejneno: 15.04.2020 | autor: Slonina

Tak už je jasné, že se letošní ročník soutěže neuskuteční podle původního harmonogramu a budeme muset improvizovat… O všem novém vás budeme samozřejmě informovat na tomto místě!

Až do tohoto týdne jsme čekali, jak se vše vyvrbí, a jak česká vláda rozhodne v období koronaviru o možnosti pořádání veřejných akcí v budoucnu a tedy i pokračování soutěže Líheň 2020. Vzhledem k faktu, že minimálně do začátku června 2020 nebude možnost vůbec pokračovat – budeme zřejmě pokračovat od června, nebo spíše až na podzim tohoto roku. Soutěž Líheň tedy rozhodně dotáhneme do cíle - podle všeho by bylo nejlepší uspořádat zbývající základní kola a následná kola v měsících září–listopad 2020 s tím, že Velké finále by se tím pádem po několika letech nekonalo pod širým nebem, ale v prostorách vybraného hudebního klubu. Pracujeme na tom a budeme vás informovat hned, jakmile budeme mít nové informace! Soutěže pro FANS na FB ale samozřejmě pokračují - už dnes opět hrajeme - tentokrát o lahvinku VODKY! 

HODNĚ ZDRAVÍČKA HUDEBNÍKŮM I FANOUŠKŮM!!!

© 2024 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, Vytváříme webové stránky bez starostí AGILIS media, redakční systém CMS Agilis