Máme potvrzeno složení semifinále!


uveřejneno: 02.09.2020 | autor: Slonina

Nebylo to jednoduché, ale zdá se, že soutěž nakonec dokončíme podle regulí! Bohužel kvůli koroně byly některé kapely zastoupeny náhradníky, ale přesto máme v semifinále šest luxusních kapel!

Ačkoliv se zdálo, že veškerá kultura koronou umlkne, nebo ji zabijí následná opatření vlády, nestalo se tak a Líheň stále jede! Po posledních čtvrtfinálových kolech se nám vykrystalizovala šestice semifinalistů a už nám zbývají jen poslední dva koncerty, abychom věděli, které dvě kapely bohužel "odpadnou" a budeme mít jasné složení letošního Velkého finále! Kdo se dostal do šestice semifinalistů? Koho můžete v klubech vidět? Kdo aspiruje na finalistu podle vás? Přijďte nám pomoci potleskem vybrat i vy! Složení semifinále z nichž vždy jedna kapela pojede domů smutná, je následující:
 
V pátek 11.9. se o dvě postupová místa v Karviné v Hard Cafe poperou následující partičky: 
  1. Gorilpop (Valašské Meziříčí,CZ)
  2. NighTeen SevenTies (Myjava,SK)
  3. Mr. Moss (CZ/USA/RUS)

V sobotu 12.9. budou o postup do Velkého finále bojovat v Havířově v Clubu Centrum kapely:  

  1. Wolf Gang (Frýdlant nad Ostravicí,CZ)
  2. ZÁŘÍ (Zlín,CZ)
  3. Coincidence (Ostrava,CZ)

Velké finále za účasti čtyř nejlepších kapel tohoto ročníku proběhne v rámci Slezskoostravského Rockfestu na břehu řeky Ostravice na scéně Loděnice v sobotu 26. září odpoledne a bude to určitě stát za to! Připraven je bohatý doprobodný program, soutěže pro fanoušky o hodnotné ceny, a ještě mnohem více... VSTUP ZDARMA!

© 2024 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, Vytváříme webové stránky bez starostí AGILIS media, redakční systém CMS Agilis