Líheň plná změn! Poprvé se odehraje i v Polsku!


uveřejneno: 30.01.2019 | autor: Slonina

Poslední přípravy Líhně vrcholí a přinášíme tak stále nové informace! Jednou ze zásadních je fakt, že se soutěž poprvé odehraje i v zahraničí, druhou zase zajímavá změna spolupořádajících klubů!

Soutěž Líheň je proslulá a významná zejména tím, že na rozdíl od spousty jiných nese přívlastek „klubová“, což znamená, že se celá odehrává živě před zraky diváků a hlavně odborné poroty. Letos však bude významná i složením klubů. Právě jsme uzavřeli termíny a místa letošních soutěžních kol a můžeme tedy prozradit, kde se bude hrát!!! A jsme velmi rádi, že se budeme poprvé prezentovat i mimo Českou republiku - v sousedním Polsku – konkrétně v klubu Boss Garage Pub v Krakowě!

Tradičním klubem, kde se soutěž Líheň roky pořádá, je havířovská Stolárna, většinou zde však probíhalo jen Velké finále. Tentokrát se sem však přesouvají všechna havířovská soutěžní kola - vrcholí tím naše společná dlouhodobá spolupráce a my jsme rádi, že jsme našli zajímavý prostor pro letošní Líheň. Věříme, že tímto uděláme radost i fanouškům!

Třetím klubem pak bude karvinský klub Hard Cafe, kam jsme zamířili už loni a kde spolupráce také skvěle funguje a proto velmi rádi zůstáváme! Vám nezbývá než sledovat novinky, těšit se na soutěže pro fanoušky, kterých bude letos nejvíce v historii, a hlavně vyhlížet první soutěžní termín 7. března 2019, kdy se potkáme ve všech třech klubech!!! 

© 2024 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, Vytváříme webové stránky bez starostí AGILIS media, redakční systém CMS Agilis