Líheň koronou nekončí – čtvrtfinále připraveno!


uveřejneno: 22.07.2020 | autor: Bartusek

V sekci Program na stránkách soutěže Líheň byl právě zveřejněn podrobný program čtvrtfinále se všemi kapelami, které jsou ještě v boji o letošní celkový triumf.

Bohužel někteří postupující ze základních kol museli z organizačních důvodů postoupit své pozice náhradníkům, přesto se chystá ta správná rocková jízda! Kapely potvrdily svou účast a my už se nesmírně těšíme! První čtvrtfinálové kolo proběhne v Havířově tradičně v Clubu Centrum už v pátek 7. srpna a o den později se můžete za muzikou a Líhní vypravit na první čtvrtfinále do Hard Cafe v Karviné! Na místě budou samozřejmě dodrženy veškeré hygienické předpisy, dokonce jsme nakoupili drahé a kvalitní německé desinfekční prostředky, a tak se nemusíte obávat a můžete směle přijít podpořit amatérské hudebníky! Na koho se můžete těšit v klubech v Havířově a Karviné najdete v sekci Program! Podpořme společně kulturu a zamiřme vždy na sedmou večerní za muzikou!

© 2024 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, Vytváříme webové stránky bez starostí AGILIS media, redakční systém CMS Agilis