Muzikanti, hlaste se! Spustili jsme Přihlášky!


uveřejneno: 01.11.2019 | autor: Happy

Je to zase tady - už podevatenácté! Líheň opět rozezní střední Evropu a kapely, které u toho chtějí být s námi, se mohou hlásit! Stačí jen pár kliků a jste ve hře o atraktivní ceny i řadu vystoupení!

Zřejmě nejdříve v historii jsme pro zvýšení komfortu (a také na četné žádosti kapel :-)) spustili Přihlašovací formulář k již devatenáctému ročníku soutěže Líheň! Nyní už stačí jen pár kliků a budete ve hře o vystoupení v některém ze soutěžních klubů a také o atraktivní ceny.

Symbolicky jsme (zejména pro radost metalově orientovaných muzikantů :-)) využili k zahájení tohoto ročníku soutěže dušičkově-halloweenský víkend - není nic drsnějšího a krvavějšího než tento termín a prostě se nám to takto pěkně sešlo. Nicméně stylově se tradičně nebudeme vymezovat a hlásit se mohou kapely všech hudebních stylů a žánrů, ne jen metalisté! Pokusíme se z nich namíchat (po výběru kapel porotou do základních kol) opravdu třeskutý a zajímavý koktejl hudebních vystoupení a fakt se už nemůžeme dočkat, kdo se nám přihlásí a koho uvidíme od začátku února 2020 v klubech! Můžeme opět slíbit zajímavé lokality - mimo tradiční havířovský a karvinský klub například možnost prezentovat se v sousedním Polsku a pokud se vše vydaří, pak historicky poprvé i na Slovensku! Soutěž je čím dál tím více mezinárodní - nejen složením kapel, ale právě i spolupořádajícími kluby a možností vystoupit za hranicemi rodné země. 

Pokud tedy máte zájem zahrát si v Líhni a potkat se v klubech s řadou inspirativních hudebníků a především "máte kapelu" - hlaste se!!! Čím dříve - tím lépe! 

Přihlašovací formulář a podrobnosti k pravidlům najdete zde: http://www.lihen.cz/prihlaska.html

Těšíme se na Líheň 2020! Těšte se taky!

© 2024 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, Vytváříme webové stránky bez starostí AGILIS media, redakční systém CMS Agilis