Jsme rozhodnutí pokračovat!


uveřejneno: 26.03.2020 | autor: Slonina

Ať už je nyní situace jakákoliv, věříme, že se vše časem spraví a letošní ročník řádně dokončíme! A tak jsme v době "přestávky" rozhodně nezaháleli - máme připraveny náhradní scénáře!

Rozepisovat se zde nyní o tom, jak to letos dopadne je zřejmě zbytečné... Nikdo netuší, kdy a jak vše s koronavirem skončí a jak dlouho budou trvat různá omezení, my jsme ale momentálně o něco klidnější - připravili jsme tři scénáře, podle kterých bychom rádi letošní ročník Líhně dokončili. 

Samozřejmě ta nejkouzelnější varianta je, že se vše urovná už během dubna, v květnu odehrajeme zbývající kola ve všech třech klubech a Velké finále proběhne dle plánu 6. června v Ostravě. Bohužel v ni zřejmě věří jen málokterý optimista a spíše se tedy připravujeme na verzi druhou - ukončení základních kol ve stavu, v jakém je máme nyní a z kapel, které do této chvíle vyhrály by došlo k poskládání čtyř semifinálových kol a z jejích vítězů by se stali finalisté tohoto ročníku - opět bychom tedy stihli Velké finále 6. června v Ostravě. Tato verze nás nečiní dvakrát šťastnými - kapely, které ještě měly odehrát svá základní kola rozhodně stojí za to a neradi bychom je takto "odepsali"... A tak máme ještě verzi třetí - pokračování soutěže na podzim! Pro nás je to produkčně nejnáročnější alternativa, ale i tato je ve hře. Uskutečnil by se tak ve stejných klubech zbytek neodehraných koncertů s tím, že Velké finále by proběhlo v některém větším hudebním klubu. 

Jinými slovy - pracujeme jak se dá a doufáme, že nám držíte pěsti! Soutěžícím kapelám i všem hudebníkům a fanouškům pak přejeme hodně štěstí a hlavně trpělivosti! DÍKY! 

© 2024 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, Vytváříme webové stránky bez starostí AGILIS media, redakční systém CMS Agilis