Dnes standardně hrajeme v Karviné a zítra v Havířově!


uveřejneno: 12.03.2020 | autor: Slonina

Ačkoliv se to dalo čekat, doufali jsme, že se Líhni zdravotní komplikace vyhnou. Bohužel se tak nestalo a my musíme poprvé v historii zrušit jeden soutěžní koncert - dnes nehrajeme v polském Krakówě.

Odhlásily se nám v těchto chvílích kvůli různým zdravotním problémům hned tři kapely z devíti na tento týden a proto jsme se rozhodli místo tří koncertů výjimečně uspořádat jen dva – těžko bychom totiž takto narychlo na dnešní večer sehnali náhradu hned dvou účinkujících do polského Krakówa a jednoho do karvinského Hard cafe. Po dohodě s našimi kamarády z klubů jsme se tedy rozhodli neuspořádat dnešní páté základní kolo v krakowském klubu Garage Pub a poslední chybějící kapelu do karvinského Hard cafe doplnit z původního programu v Polsku.

Tento týden tedy uvidíte – dnes v Hard cafe v Karviné kapely Kazgaroth z Ostravy, Stone Throne z Karviné a Deaken z Loun a zítra v havířovském Clubu Centrum zatím zůstává program nezměněný a tedy vystoupí skupiny Září ze Zlína, Gorilpop z Valmezu a Victorie z Prahy.

Pevně věříme, že už se dále nic měnit nebude, ale pokud se za námi chystáte do klubů, sledujte novinky na webu a FB soutěže. Za vzniklé změny se omlouváme, ale asi nikdo na světě s nimi momentálně není schopen nic udělat…

© 2024 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, Vytváříme webové stránky bez starostí AGILIS media, redakční systém CMS Agilis