Brzy budeme plnoletí!!! 18. ročník za dveřmi!


uveřejneno: 13.12.2018 | autor: Slonina

Je to přesně tak, jak píšeme - v roce 2019 proběhne soutěž Líheň již poosmnácté a stane se tak plnoletou! Připravujeme spoustu překvapení, ale dodržíme i oblíbené součásti posledních ročníků!

Ačkoliv v těchto dnech už většina lidí myslí na Vánoce, produkční tým Líhně neustále vymýšlí novinky a pracuje na vylepšení "narozeninového" ročníku. Snažíme se o to, aby opravdu tento ročník byl oslavou zajímavé a nové muziky a aby byl odměnou pro všechny, kdo nám drželi 18 let pěsti v naší činnosti. Za posledních sedmnáct let jsme řešili řadu výzev i nepříjemných situací, od výpadku finančního zajištění od partnerů až po komplikace v práci s kluby, ale vždy jsme se z toho dokázali dostat a tak se můžeme směle vrhnout na další ročník. Co přinese??? Snad již brzy budeme moci přinášet zajímavé informace (stále jednáme), nicméně už nyní můžeme prozradit, že soutěž v klubech vypukne v prvním březnovém týdnu roku 2019 a Velké finále opět proběhne (po loňské skvělé spolupráci s pořadateli) na Slezskoostravském Rockfestu - tedy 1.6.2019.  

Důležitá informace na závěr - zejména pro kapely, které by se chtěly do soutěže přihlásit - sledujte informace - již brzy to rozjedeme!!!

 

© 2024 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, Vytváříme webové stránky bez starostí AGILIS media, redakční systém CMS Agilis