Abraxas vystoupí na Velkém finále soutěže!


uveřejneno: 22.03.2016 | autor: Slonina

Někteří z vás už dříve pochopili, proč máme na úvodní straně velká písmena -A- po stranách. Pro ostatní je zde vysvětlení - Patronem letošního ročníku jsou ABRAXAS! Sledujte novinky i změny denně zde!

Ano! Kapela ABRAXAS se letos opravdu stala Patronem soutěže! Už jsme o tom sice podrobněji psali, ale pro jistotu potvrzujeme ještě jednou! Množí se nám totiž dotazy, jestli je to pravda a v čem spočívá tradiční role Patrona soutěže. Je to jednoduché - jeho hlavní náplní je účast ve Velké finálové porotě (její členové spolurozhodují o vítězi) a pak samotné vystoupení na Velkém finále po čtyřech soutěžících. 23. dubna tak uvidíte v klubu Stolárna ZDARMA nejen čtyři nejlepší soutěžící, kteří se utkají o balík cen, ale taky po vyhlášení vítězů vystoupení legendární skupiny ABRAXAS! Těšíte se? My ano!!!

A nyní k novinkám z tohoto týdne - v Programu došlo ke změně, když nemůže nastoupit v klubu Barrák v Ostravě parta Anthems a místo ní přijedou z Bílovce Thieves in Streets. Takže kolo bude kompletní, děkujeme náhradníkovi za záskok a jsme zvědaví, kdo ve čtvrtek využije poslední šanci na postup do čtvrtfinále!!!

© 2024 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, Vytváříme webové stránky bez starostí AGILIS media, redakční systém CMS Agilis