VYHRÁVAT V LÍHNI NEMUSÍ JEN KAPELY!!!


Nemáte kapelu a přesto chcete vyhrávat? Pak jsou tady tradiční SOUTĚŽE PRO FANS - pro fanoušky Líhně! Chcete vyhrát vstupenky na akce, správně hořké pivo Radegast a mnoho dalšího?

Pokud patříte mezi fanoušky soutěže, pak velmi dobře víte, že jsme už v roce 2017 rozjeli sekci „Soutěže pro fans“! Díky ní jsme na netu soutěžili s Vámi – věrnými fanoušky Líhně – o atraktivní ceny našich partnerů. Pokračovali jsme v dalších letech a v rozdávání cen pokračujeme i letos! A JAK TO LETOS PROBÍHÁ??? POZOR, MÁME ZMĚNU!

Pravidla jsou přesto naprosto jednoduchá - vždy v pondělí zveřejníme na INSTAGRAMU soutěže Líheň jednu soutěžní otázku týkající se například historie soutěže, jejích partnerů a dalších zajímavostí. Pokud se chcete zařadit do slosování a vyhrát avizovanou cenu, pak musíte nejpozději do neděle téhož týdne (do 24:00 hod.):

1. sledovat náš instagramový profil

2. sdílet soutěžní příspěvek ve svém příběhu

3. správně odpovědět do komentáře příspěvku  

Odměnou za vaše snažení bude vždy předem známá cena - od kartonu plechovkového piva Radegast až po zajímavé věcné ceny našich partnerů. Losování výherců proběhne vždy v pondělí a už ten den budete vědět, zda jste vyhráli právě VY! 

Přejeme hodně štěstí!

POZN.: POŘADATEL SI VYHRAZUJE PRÁVO SOUTĚŽ KDYKOLIV ZRUŠIT, ČI ZMĚNIT PRAVIDLA. NA VÝHRU NENÍ PRÁVNÍ NÁROK A ROZHODUJÍCÍ VELIČINOU JE POŘADATEL SOUTĚŽE.  


© 2023 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, Vytváříme webové stránky bez starostí AGILIS media, redakční systém CMS Agilis