Co vyhrají nejlepší kapely Líhně 2023?


Chcete vědět, oč bojují a co vyhrají nejlepší kapely soutěže Líheň 2023? Opět jsme pro ně zajistili věcné ceny za více než 100 tisíc korun českých! Pracujeme i na stále oblíbenější sekci BANDBUILDING! Postupně na tomto místě najdete podrobný popis všech cen... Děkujeme všem partnerům!!!

BANDBUILDING!

Stejně jako v předchozích letech jsme i letos požádali naše partnery, aby společně s námi pro kapely připravili možnost netradičního utužování kolektivu (tentokrát hudebního souboru)! Tolik oblíbené firemní teambuildingy jsme přejmenovali na BANDBUILDINGY a členy kapel tak vysíláme tam, kde se zřejmě běžně nepotkávají. Nechtěli jsme, aby se znali jen z tradičního hudebnického prostředí – tedy zkušebny, pódia, či restauračního zařízení… Proto i letos všichni čtyři finalisté okusí naše zážitkové balíčky, kde během volných dnů utuží vztahy v kapelách. Hlavní utužovací cenou pro vítěze Líhně 2023 je víkendový pobyt spojený se splavením nádherné rakouské řeky Salza (případně náhrada) se společností Sportovní-klub.cz. Vítězná kapela pak má zajištěno vše, co jen může o víkendu potřebovat!

Dalšími utužovacími „cestovními“ cenami pak jsou poznávací pobyty města Ostravy a jeho okolí. Kapely budou ubytovány ve vybraných hotelech: Retro hotelu Garage v Ostravě-Martinově, Hotelu VP1 v Dolní oblasti Vítkovice v Ostravě-Vítkovicích a Penzionu SILMA v Rychvaldě. O zážitky se jim v Ostravě během pobytu postarají nejen tradiční Stodolní ulice apod., ale také například Bolt Tower v srdci nádherného industriálního prostoru Dolní oblasti Vítkovice (kde si jedna z kapel užije výhledu z kavárny), či si kapely zajezdí v E-MOTION parku na nových elektromotokárách a osobně je přijde pobavit skvělý showman a iluzionista Jakub Vosáhlo


NAHRÁVÁNÍ!

Když už budou kapely u nás v kraji razovitem, máme pro ně jako zpestření víkendu připraveny i ceny, které by je opět mohly posunout o kousek dál – zejména prostor pro natočení singlů v nahrávacích studiích. Finalisté natočí singly pod dohledem letitých zvukařů v: Southock recording v Jablunkově, karvinském Hard cafe studio, studiu AGEUM v Přerově, či Woodman studiu v Ostravě! 


VYBAVENÍ!

Kvalitní hudební vybavení je samozřejmě základ k nahrávání nejen ve zmíněných studiích, či k vystoupením, ale i do zkušeben – kvalitní technika rozhodně posouvá hudebníky dál. I proto jsme oboustranně velmi rádi prodloužili spolupráci s českým hudebním e-shopem a ostravským obchodem pro všechny milovníky hudby, který nese poetický název Hudební svět.czTen je navíc znám svou podporou krásných kytar značky SIGMA Guitars, které se tímto rovněž stávají partnerem letošní Líhně. Poukaz za 5000,- Kč je jistotou dobrého nákupu!

ČAS!

Dalším významným partnerem soutěže je opět také tradiční česká značka - PRIM a její spřízněná reklamní agentura MPM Quality z Frýdku-Místku! Tento výrobce kvalitních českých hodinek připravil pro členy vítězné kapely letošního ročníku tradičně sadu hodinek, aby už nikdy jejich členové nepřišli na zkoušku či koncert pozdě! 

OBLEČENÍ!

Stejně jako v předchozích letech pokračujeme ve spolupráci i s METALSHOPEM! Můžeme tak slíbit nejlepším kapelám oděvy za 10.000,- Kč s logy jejich oblíbených hvězd! A nemusí to být nutně hudební motivy – na metalshop.cz najdete neuvěřitelnou nabídku motivů a výrobků!

MERCHANDISING!

Asi každá kapela určitě touží po tom, aby právě její logo zdobilo oděvy hudebníků či fanoušků. Jenže výroba "reklamních předmětů" není právě nejlevnější, a tak většinou zůstává jen u snu. My však těm nejúspěšnějším tyto sny splníme ve spolupráci se společností Crystal productions! Úspěšná kapela letošní Líhně si sama vybere, zda si nechá vyrobit trička, mikiny, kšiltovky, či cokoliv s logem své kapely v hodnotě 5.000,- Kč! 

LEPŠÍ CENY?

Nejlepší kapely dostanou ještě relaxační ceny pro dlouhé zimní večery! Členové nejúspěšnějších si domů (do zkušebny) odnesou předplatné internetové televize Lepší.TV, která nabízí hromadu přetáčení, nahrávání a archivu a to vše za rozumný peníz. Navíc Lepší TV MAX obsahuje i prémiové stanice a to vše si muzikanti jistě užijí, včetně sledování hromady hudebních stanic. Samozřejmě nesmí ve výčtu relaxačních cen chybět skvělé pivo Radegast, které provází soutěž po celou dobu její existence. Pro prevenci a regeneraci máme připravené balíčky zdraví od Naturprodukt. Přidáme k tomu kartony legendárních tyčinek Havlík, nějakou tu lahvinku od našeho dodavatele alkoholických i nealkoholických mňamek Stramis.czči plechovky plné energie od RedBull.cz.


KONCERTY?

Nejdůležitější pro muzikanty je samozřejmě hrát, hrát a hrát - a co jiného by tedy měly vyhrát ty nejlepší kapely? Samozřejmě možnost vystoupit na zajímavých a atraktivních místech a festivalech a představit se před novými fanoušky! Na nabídkách pro ně stále pracujeme a budeme v tom pokračovat, už nyní ale můžeme slíbit účast finalistů například na skvělém rodinném festivalu Ladná Čeladná!

 

© 2023 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, Vytváříme webové stránky bez starostí AGILIS media, redakční systém CMS Agilis