Zvládli jsme devatenáctý, zvládneme i jubilejní dvacátý!


uveřejneno: 15.12.2020 | autor: Bartusek

Nebylo to jednoduché a soutěž Líheň zažila něco, co nepoznala za devatenáct let existence a věřte, že toho nebylo málo!!! ????

 Za dobu, co se soutěž koná, jsme uspořádali stovky koncertů v mnoha klubech, kapely za odměnu vystoupily na spoustě festivalů, vyhrály hodně zajímavých cen a vyrazily i na dovolenou a hlavně vy – fanoušci – jste si za těch 19 let užili tisíce hodin zajímavé muziky nadějných středoevropských kapel. Tolik stručná sumarizace!

Ani tento rok jsme ale přes řadu problémů neskončili s hlavou v dlaních a smutkem v očích. Ačkoliv s řadou omezení, spoustou změn – dokázali jsme tento ročník zdárně dokončit a jsme plní síly pokračovat i v budoucnu! Už nyní připravujeme jubilejní 20. ročník a i když asi bude jiný, než ty předchozí, věříme, že bude důstojnou oslavou soutěže LÍHEŇ! Jdete do toho s námi? Tak si užijte krásné svátky, oslavte Silvestr a vkročte do Nového roku silní, odhodlaní a hlavně zdraví – stejně jako my – pořádající Vikingové!

© 2024 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, Vytváříme webové stránky bez starostí AGILIS media, redakční systém CMS Agilis