Známe čtveřici finalistů i tajemného hosta Velkého finále!


uveřejneno: 28.11.2022 | autor: Bartusek

Na konci minulého týdne se nám i vám udělalo jasno! Díky podpoře partnerů jsme si mohli dovolit pozvat takovou pecku, jakou je Vyspaná fiXa a také už známe i čtveřici nejlepších kapel tohoto ročníku!

Bez zbytečných keců pojďme na to! Kdo postoupil do Velkého finále? Koho uvidíte 3. prosince od 14.00 hod. v klubu Stolárna v Havířově? Složení bude hodně mezinárodní a čtyři nejlepší se jmenují takto:

Badiáni (Bratislava,SK)
ChráŇená Dílna (Ostrava)
Kinless (Kraków, PL)
Silver Bliss (Ostrava)

Pořadí kapel je abecední a tedy není takové, jaké je uvedeno níže - pokud tedy jdete fandit některé z kapel - přijďte včas! A to nejen kvůli finalistům - kapacita sálu je totiž omezená a kdo přijde pozdě - prostě se dovnitř nedostane. Tady máte důležité informace a sledujte i další novinky - tento týden to bude velkéééééééééé!!!!!

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - VSTUP NA VELKÉ FINÁLE:

1 - Vstup na soutěž Líheň je vždy ZDARMA a vstupné se (díky partnerům) neplatí!!! Stejně to bude i na Velkém finále!
2 - POZOR!!! Vzhledem k tomu, že o vystoupení kapel + koncertu hosta Velkého finále bude velký zájem, je OMEZENÁ KAPACITA SÁLU!
3 - Nejde o samostatný koncert kapely Vypsaná FiXa, ale o „festival“ s pěti kapelami, proto platí, že po naplnění kapacity sálu už nebudeme na akci pouštět další hosty!
4 - Velké finále soutěže Líheň 2022 začíná už ve 14:30 hod. vystoupením prvního finalisty a sál bude zpřístupněn od 14:00 hod.
5 - Přijďte si držet místo a podpořit amatérské hudebníky a užít si i koncert hosta Velkého finále – Vypsané FiXy!
6 - Během odpoledního programu navíc rozdáme mezi fanoušky dárky partnerů + jsou pro ně připraveny zábavné soutěže!

TĚŠÍME SE NA VÁS!!!

© 2023 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, Vytváříme webové stránky bez starostí AGILIS media, redakční systém CMS Agilis