Zítra ve tři odpoledne začínáme!


uveřejneno: 15.12.2023 | autor: Slonina

Už ve dvě odpoledne se v sobotu 16. prosince otevřou vrata havířovského klubu Stolárna, kde ve tři vypukne 22. Velké finále této mezinárodní soutěže! Těšíte se?

Bez nutnosti zaplatit jakékoliv vstupné čeká fanoušky muziky skvělý program! Vystoupí čtyři nejlepší skupiny tohoto ročníku a každý host dostane hned u vchodu malý dárek! Navíc prvních sto objednávek panáků na baru bude odměňeno energetickým nápojem RedBull, a za každé pivko Radegast dostanou fanoušci na baru slosovatelný lístek do tomboly. Do slosování fanoušků nám přispěli jak naši partneři, tak jsme zajistili výhry i my pořadatelé a tak kdo nepřijde, prostě nevyhraje. Ceny jsou lákavé, tekuté i tuhé, měkké i v podobě papírových voucherů na zážitky! 

Smutnou zprávou naopak je fakt, že host letošního Velkého finále a vítěz Líhně 2017 - skupina Šoulet z Prahy - bohužel po vystoupení finalistů na pódium nenastoupí. Zdravotní a rodinné problémy bohužel nečekaně vstoupily do života hudebníků a my to chápeme a přejeme, ať se přes toto nepříjemné období rychle přenesou a těšíme se, že se brzy uvidíme!

Po vystoupení finalistů a vyhlášení výsledků však o pokračování párty nepřijdete - proběhne rockotéka na přání v provedení letitých DJs i mladé krve! My na Líhni chybět nebudeme - a VY??? Přijďte porpořit zajímavé mladé naděje české a polské hudební scény!

© 2023 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, Vytváříme webové stránky bez starostí AGILIS media, redakční systém CMS Agilis