Základní kola uzavřena! Známe všechny soutěžící!


uveřejneno: 11.03.2017 | autor: Slonina

V pátek 10. března potvrdila svou účast poslední porotou vybraná kapela a uzavřela tak celkový počet 72. kapel, které letos v soutěži uvidíme. Známe tedy kompletní složení základních kol soutěže!

MÁME HOTOVO!

V sekci "Program" je nyní zveřejněno kompletní složení základních kol a vy už se můžete těšit na vystoupení jmenovaných kapel, které byly vybrány z 948-mi přihlášených!!! Výběr byl velmi náročný, protože kvalitních a zajímavých přihlášených kapel byla spousta, nicméně do užšího výběru se jich dostalo cca 150. Z nich byla postupně skládána základní soutěžní kola tak, aby kapely alespoň trochu stylově ladily, a poté byli účinkující oslovováni s termíny a místy vystoupení. Bohužel některé přihlášené kapely musely svá vystoupení odmítnout, zejména z pracovních a zdravotních (např. brzkého rození nových hudebníků... :-). Postupně se však vše vykrystalizovalo do podoby, kterou známe v této chvíli! Blahopřejeme úspěšným a budeme jim držet pěsti během vystoupení. Fanoušky i "neúspěšné" hudebníky pak zveme na koncerty, kde jim mohou fandit s námi!!! Jste zvědavi, kdo nakonec zvítězí? Vše bude jasné 22. dubna po Velkém finále!

POZOR, POZOR!

Tato informace pak patří těm soutěžním kapelám, které do této chvíle nebyly kontaktovány!!! Moc děkujeme za projevený zájem a je nám nesmírnou ctí, že vás bylo 948, což je nejen rekord náš, ale i většiny soutěží ve Střední Evropě! Děkujeme, že jste nám pomohli vyhoupnout se mezi největší soutěže svého druhu a stát se jednou z největších klubových událostí střední Evropy. Určitě je to pro nás impuls, že jdeme správnou cestou, a o to více se budeme snažit, aby další ročník byl ještě lepší než tento! Byla radost poslouchat vaše nahrávky a o to větší smutek vládl, když jsme některé z vás museli zařadit mezi kapely, které bohužel nevystoupí. Ale šance umírá poslední! Ještě stále se může stát, že některá z kapel z nějakého důvodu nepřijede a budeme poptávat náhradníky - nicméně nepřejeme to nikomu - a tak se zřejmě uvidíme až někdy příště. Hlaste se v příštím roce - třeba budete mít více štěstí!!! Budeme vám držet pěsti! Ještě jednou díky a vaší HUDBĚ ZDAR!!!

© 2024 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, Vytváříme webové stránky bez starostí AGILIS media, redakční systém CMS Agilis