Začínáme! Kdo bude králem 20. ročníku???


uveřejneno: 01.07.2021 | autor: Slonina

Jak už jsme předeslali, kvůli koronavirovým opatřením jsme posunuli začátek soutěže netradičně z jarních měsíců na ty letní a ty právě začaly a s nimi také 20. ročník soutěže LÍHEŇ! Sledujte novinky!

Jsme rádi, že se můžeme konečně pustit do díla, i když jsme samozřejmě makali i na jaře! Máme pro všechny hudbychtivé dobrou zprávu - zvládli jsme ročník devatenáctý a máme sílu i na ten dvacátý. Chceme přinést řadu novinek, ale vzhledem k situaci můžeme zatím slíbit jen to, co již máme v této chvíli domluvené. A jsou to jen dobré zprávy - opět můžeme poděkovat městu HAVÍŘOV, které nás podporuje po dvacet let a i letos v této nelehké době se projevilo jako skvělý partner a jde do toho s námi i letos! Staronovým partnerem se stal i Ochranný svaz autorský OSA, za což jsme také velmi vděční a potvrzují nám spolupráci i další tradiční a dlouholetí partneři. Soutěž tak bude minimálně stejně skvělá jako v posledních letech - to už můžeme slíbit...

Velmi rádi také potvrzujeme, že se soutěže bude odehrávat v klubech v Havířově (Club Centrum), v Karviné (Hard Cafe) a také v polském Krakowie (Garage Pub). Ti z vás, kdo nesledovali jen dění ohledně Covidu, mohli zaregistrovat, že právě v polském klubu se v zimě probořila střecha a tak jsme o to radši, že to nadšená polská banda zvládla a je připravena i na tento ročník Líhně. 

DŮLEŽITÉ! Velmi důležité je jistě pro všechny z vás také otázka termínů, průběhu soutěže a samozřejmě výše vstupného. I tady jsme moc rádi, že i dvacátý ročník nabídne všechny koncerty díky partnerům návštěvníkům ZDARMA a bez jakéhokoliv vstupného. První koncerty můžete očekávat od čtvrtka 9. září 2021 a podrobnosti samozřejmě přineseme v dalších týdnech. Soutěž opět proběhne za dozoru odborné poroty, která postupně vybere čtyři finalisty a její vyvrcholení proběhne v první půlce prosince. 

PRO KAPELY! V těchto chvílích ladíme spuštění "Přihlašovacího formuláře" na těchto stránkách - takže si to hlídejte a hlaste se! Očekáváme jeho spuštění opravdu každou chvílí!!! Ceny, které můžete vyhrát, se budou podobat těm z loňska a opět se budou pohybovat v obdobné výši (jejich podrobný popis je na webu soutěže).

NOVÉ LOGO! Abychom navázali na tradici, kterou jsme vytvořili, rozhodli jsme se logo 20. ročníku jen upgradovat - přidali jsme korunku, která symbolizuje letošní motto: "Kdo bude králem 20. ročníku?" 

Máme toho na srdci ještě strašně moc - postupně vám vše prozradíme. Hlavně se ale strašně těšíme na první koncerty Líhně a na setkání s Vámi! Sledujte dění a klidně nám pošlete své nápady, či tipy, jak udělat tento ročník Líhně neopakovatelným na email: produkce@vikingagency.cz. A pokud nás chcete nějak podpořit, nebo máte tip na sponzora/partnera - pište taky! Není to letos jednoduché, ale s Vámi to dáme!!! Díky za zájem!

Vaši Pořádající Vikingové

© 2024 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, Vytváříme webové stránky bez starostí AGILIS media, redakční systém CMS Agilis