Začínáme dnes v sedm večer!


uveřejneno: 18.02.2016 | autor: Slonina

Přípravy soutěže trvaly půl roku a dnes je tady den D! V sedm večer se čtyři kluby zaplní soutěžními kapelami a doufejme i desítkami fanoušků a patnáctý ročník bude odstartován! Těšíme se na vás!

Je tady čtrvtek 18. února a my plníme slib, že právě v tento den začne další éra soutěže Radegast Líheň, která letos slaví 15-té výročí. Podrobný program najdete na stránkách soutěže a FB profilu, nicméně i tam už najdete jednu změnu, oproti dříve uvedenému programu. Bohužel skupina Easy steps z Ostravy musela dnes ráno nečekaně odvolat své vystoupení v klubu Barrák v Ostravě ze zdravotních důvodů jednoho člena. My mu samozřejmě přejeme brzké uzdravení a budeme doufat, že ještě na její vystoupení dojde - kapelu jsme přesunuli mezi náhradníky pro případ rychlého záskoku... Ale máme tady hned pozitivní zprávu, protože produkce soutěže pracuje na plné obrátky a ihned kontaktovala první náhradníky a našla adekvátní náhradu. V Barráku jako první nastoupí legendární karvinská parta MESSALINA! Reagovala velmi rychle a víme, že předvede skvělý výkon a vhodně doplní soutěžní trojici.

Všem soutěžícím přejeme, aby předvedli nejlepší výkony, jakých jsou schopni, měli správně naladěno a užili si skvělé koncerty před spoustou fanoušků. Porotě přejeme šťastnou ruku při výběru postupujících a fanouškům neopakovatelné koncertní zážitky!!! Pro fanoušky od zítřka navíc připravujeme každotýdenní soutěž o atraktivní ceny a tak sledujte FB a web - bude to stát za to!!! 

© 2024 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, Vytváříme webové stránky bez starostí AGILIS media, redakční systém CMS Agilis