Vítěz Radegast Líhně na ROCKOVÉM MIKULÁŠI v Ostravě!


uveřejneno: 26.11.2015 | autor: Slonina

V sobotu 5.12.2015 proběhne na zimním stadionu Sareza v Ostravě-Porubě druhý ročník největší rockové akce v Ostravě, zimní hudební festival Rockový Mikuláš.

Hvězdami letošního ročníku jsou nejoblíbenější kapely letošních letních festivalů jako WOHNOUT a VYPSANÁ FIXA, které jedou v současné době společné turné. V česku stále oblíbenější slovenská pop-rocková stálice DESMOD a chybět nebude ani zástupce ostravské scény, stále vyzrálejší a tvrdší DOGA. Hlavní hvězdou festivalu bude jedna z nejúspěšnějších českých kapel , která se do Ostravy vrací po třech a půl letech! V čele s frontmanem Robertem Kodymem již dnes legendární WANASTOVI VJECY! Diváci se mohou těšit na plnohodnotné koncerty a krom kapel také na velké pódium s profesionálními vizuálními efekty a pohodlí krytého zimního stadionu. Místa na stání nebo sezení nejsou určena, každý si tak může řádně užít svou hvězdu pod pódiem nebo si na chvíli odpočinout na tribuně.

Začátek festivalu je ve 14:00 a v odpoledních hodinách dostanou prostor mladé talentované zahraniční kapely. Ze Slovenska přijedou SYMPHOBIA a stále populárnější EWELIN  a ze severu Polska přijede vítěz hudební soutěže RADEGAST LÍHEŇ kapela ELEANOR GRAY.

Festival si dává oproti jiným rockovým akcím v regionu za podstatu ukázat to nejlepší z aktuální české a slovenské rockové scény. V loňském roce to byly mimo jiné kapely TUBLATANKA, KREYSON nebo WALDA GANG.

Více informací o festivale na www.rockovymikulas.cz nebo www.facebook.com/rockovy.mikulas

Předprodej vstupenek se slevou 25% do 4.12.2015 na www.ticketportal.cz

© 2024 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, Vytváříme webové stránky bez starostí AGILIS media, redakční systém CMS Agilis