Velké finále zná podrobný program!


uveřejneno: 17.05.2019 | autor: Slonina

Všechny soutěžící kapely již byly informovány a my jsme zveřejnili podrobný program Velkého finále Líhně 2019! Máte se nač těšit! Uvidíme se 1. června ve 14.00 hod. na scéně Loděnice u řeky Ostravice!

Stejně jako v loňském roce se uvidíme na jedné ze scén Slezskoostravského Rockfestu, který nad soutěží převzal záštitu, a to v centru Ostravy na břehu řeky Ostravice u Loděnice hned u pěší lávky. Stejné místo a stejný čas jako loni, stejně jako loni na scéně, kde se nehradí žádné vlezné a tudíž můžete strávit pár hodin pohody v přírodě, s pivkem Radegast v ruce a třeba i na lodičce. Hudební i jiné vlny se ponesou tímto prostředím od druhé odpolední až do tmy a my sem přivezeme nejen hosty Líhně (podrobnosti příště), představíme hosta SORFestu (nadějnou skupinu Sarkonia), ale hlavně naše čtyři finalisty! Postupně se vám pokusí vyrazit dech skupiny v tomto pořadí:

  1. Inclusion (Kraków, PL)
  2. Where Are We Now (Brno)
  3. The October Leaves (Rybnik,PL)
  4. Sceletons (Hradec Králové)

Naproti pódia přitom budou sedět porotci a rozhodovat o tom, která kapela si ve Velkém finále vedla nejlépe a zaslouží si ty největší ceny. V letošním ročníku je jich zase o něco více než v předchozím roce a tak oslava osmnáctin jistě bude více než důstojná!!!

Budeme se na vás těšit a přinášet až do Velkého finále další informace, takže čtěte!!! MUZICE ZDAR!!!

  

© 2024 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, Vytváříme webové stránky bez starostí AGILIS media, redakční systém CMS Agilis