Velké finále soutěže v sobotu - 2xPL a 2xČR + Abraxas ZDARMA!!!


uveřejneno: 20.04.2016 | autor: Slonina

Už v sobotu bude jasné, kdo zvítězil v letošním ročníku Radegast Líhně! Od čtyř odpoledne se čtyři nejlepší představí v klubu Stolárna v Havířově před vámi a odbornou porotou, kterou doplní i Abraxas!

Můžete se v sobotu těšit na čtyři nejlepší kapely z celkového počtu 465-ti přihlášených, které prošly čtyřmi síty a dostaly se až sem. Už to garantuje kvalitu finalistů, která překvapila i nejednoho porotce. Přízvisko amatérské kapely jim už téměř nepřísluší a jen fakt, že mají hudbu jen jako koníčka, je do této role pasuje. Po semifinálových kolech bylo porotou rozhodnuto, že se v letošním Velkém finále utkají dvě skupiny z Polska a dvě z České republiky. Budeme hodně zvědavi, jak se o ceny podělí, nicméně velmi se těšíme jak na českou dvojici United Front z Týna nad Vltavou a NEEASI z Vysokého Mýta, tak na polské hosty BLANT a Red Mellow. Už samotná mezinárodnost Velkého finále je pro nás odměnou, když se letos do soutěže přihlásilo opět mnohem více zahraničních kapel z okolních zemí, ale i vzdálenějších světových destinací. A komu by snad v sobotu nestačil poslech čtyř avizovaných kapel, ten si jistě užije vystoupení letošních Patronů soutěže – skupiny ABRAXAS! Její členové během odpoledne zasednou v porotě a samozřejmě i v programu vystoupí.

Velké finále soutěže Radegast Líheň proběhne díky podpoře města Havířov letos stejně jako v loňském roce v havířovském klubu Stolárna, tentokrát v sobotu v sobotu 23. dubna od čtvrté hodiny odpolední. Letos bude navíc obohaceno o pokračování atraktivní soutěže PROROcK RADEGASTU, v níž mohou vyhrát fanoušci v klubu řadu cen partnerů soutěže a samozřejmě generálního partnera – pivovaru Radegast. Rovněž dojde na slosování všech účastníků-prorocků soutěže a tak se rozhodně nebudete nudit!

Děkujeme všem partnerům soutěže, především generálnímu partnerovi - pivovaru Radegast, městu Havířov, CK Gargano a společnosti OSA! Na Velké finále Radegast Líhně je pak vstup, stejně jako na všech předchozích neuvěřitelných čtyřiatřiceti (!!!) kolech, pro vás ctěné fanoušky ZDARMA!

© 2024 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, Vytváříme webové stránky bez starostí AGILIS media, redakční systém CMS Agilis