Ve čtvrtfinále rozdáme unikátní dárky fanouškům!


uveřejneno: 08.11.2023 | autor: Rosmarin

Už se to na nás řítí a blíží se čtvrtfinálová kola! My jsme si na ně pro fanoušky, kteří přijdou podpořit kapely do klubů, připravili unikátní DÁREK!

Kdybychom se pohybovali ve sportovní terminologii, pak by snad nemohlo jít o pikantnější čtvrtfinálová kola, než se právě chystají. Tradiční řevnivost mezi fanoušky ostravského klubu a pražských týmů je více než známá a do toho ještě přijedou naši východní "bratia", aby uzmuli jediné postupové místo do semifinále. Odtud je to pak opravdu jen malý krůček k Velkému finále a hromadě cen! Cítíte taky to napětí??? Samozřejmě v muzice a na koncertech bude atmosféra přátelská a setkání to bude emoční, ale veselé, přesto byste měli být na místě a užít si, že jde opravdu o hodně! Budete s námi u toho?

Abychom vám usnadnili rozhodování, pak jsme si pro vás připravili ve spolupráci s Crystal productions speciální hudební dáreček! Dostane jej každý host letošních čtvrtfinále v kterémkoliv klubu. Hledejte na místě produkčního soutěže (v tričku s logem Líhně) a chtějte ho po něm! :-) Doufám, že se vám bude líbit! 

© 2023 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, Vytváříme webové stránky bez starostí AGILIS media, redakční systém CMS Agilis