V sobotu do havířovské Stolárny! Je tady Velké finále!


uveřejneno: 04.05.2015 | autor: Slonina

Už tuto sobotu bude jasné, která ze 430-ti kapel je tou nejlepší! O vítězství se rozhodne po deseti letech opět v Havířově. Složení finále je velmi pestré a vstupné se neplatí!!! Pojďme do toho!

Po čtyřiatřiceti kolech soutěže je tady poslední koncert - Velké finále, na které do Stolárny všechny srdečně zveme. Začneme v sobotu už ve čtyři a fanoušci uvidí čtyři už známé tváře finalistů a také vystoupení Patrona soutěže – skupinu INSANIA a to vše díky podpory partnerů a zejména pivovaru Radegast a města Havířov, tradičně zcela ZDARMA. Ve finále zazní čtyři kapely se čtyřmi rozdílnými styly a tak to bude pro porotu velmi náročné. Už jsme na to sice zvyklí, ale pro jistotu na Velké finále tradičně porotu posilujeme. Přijedou za námi pořadatelé řady festivalů, na kterých si pak kapely zahrají, partneři soutěže, přátelé z hudební branže a samozřejmě produkční klubů, kde soutěž letos probíhala. Právě oni rozhodovali o složení finálové čtveřice a také oni rozhodnou a celkovém vítězi. A abychom porotu měli co nejvíce fundovanou - pomůže nám s tím i Anděly ověnčená kapela INSANIA, která je Patronem letošního ročníku soutěže.

Z prvního semifinále si vybojovala postup diváky velmi oblíbená dvojice Eleanor Gray z Polska a španělsky znějící i pějící parta Los Perdidos. V druhém pak uspěl (pro něj prý velmi nečekaně) folkový bard s přezdívkou Ptakustik a s ním postup slavila energií nabitá parta z hlavního města Prahy - De ImperFaction, ve které byste však rodilého pražáka hledali jen velmi těžko. Klubem tak bude znít zejména směs cizích jazyků a každá kapela bude prezentovat jiný hudební styl. Čekáme velmi osvěžující Velké finále a moc se na něj těšíme. Všichni účinkující jsou naprostá špička a bude to skvělý koncert. Tradičně bude pro všechny příchozí Zdarma a navíc po vyhlášení výsledků vystoupí oblíbená parta INSANIA. Slíbená je po koncertech i Rockotéka, rozdána bude spousta cen nejen soutěžícím kapelám, ale i návštěvníkům a vůbec se dá očekávat luxusní rockový mejdan.

Ze zmíněných cen budou určitě předány a vylosovány ceny pro majitele Radegast Pasů Rockera, kteří sbírali razítka za návštěvy soutěžních kol. Každý kdo nasbíral alespoň pět razítek, dostane od produkce pivo Radegast Zdarma a bude zařazen do slosování o pivo na rok Zdarma! A kdo bude mít razítek na finále nejvíce – získá dvě vstupenky na letošní ročník festivalu Masters of Rock a tričko k tomu. Připravena je ale i řada dalších překvapení a rozhodně byste si neměli nechat ujít tuto poslední Radegast Líheň v tomto roce!!!

jak do Stolárny?

http://www.stolarnaclub.cz/kontakt.html

© 2024 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, Vytváříme webové stránky bez starostí AGILIS media, redakční systém CMS Agilis