V pátek vás čekáme v klubech!


uveřejneno: 08.09.2021 | autor: Slonina

Už v pátek to znovu rozjedeme a hned ve třech moravských klubech! Ke karvinskému Hard Cafe a havířovskému Clubu Centrum letos po letech opět přibude ostravský klub – nový prostor v DK Poklad v Porubě.

Koronavirus napáchal spoustu škod nejen v našich životech, ale i v myšlení lidí a obavy a nejistota je stále znát i na hudebnících. Je to vidět jak na počtech přihlášených kapel, kterých evidujeme asi polovinu předchozích let, tak na jejich obavě vyrážet za vystoupeními za hranice své země. Proto jsme se rozhodli uspořádat celou soutěž v Česku a po letech se vrátit do Ostravy, místo koncertování v polském Krakowě. Překážek ale řešíme denně opravdu mnoho, ale věříme, že i letošní ročník bude stát za to! Pokud se nic nezmění - čeká vás 27 živých koncertů a všechny díky partnerům ZDARMA. Když už jsme loni zvládli i v těžké době dokončit ročník devatenáctý, přišlo nám absurdní, abychom odsouvali zrovna ten jubilejní dvacátý. Naopak chceme i ve ztížených podmínkách nabídnout trochu té pohody a muziky a děkujeme všem, kdo do toho šli s námi. V pátek vás všechny čekáme ve všech třech klubech a v osm večer to pořádně rozjedeme!!! 

Sledujte dění a informace na našem FP profilu a webu - novinky budou přibývat téměř každý den a soutěžit opět nebudou jen kapely, ale i diváci v klubech a na netu v "Soutěžích pro fans". Partneři soutěže, které postupně představíme, nabídnou velmi lákavé ceny! 

© 2024 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, Vytváříme webové stránky bez starostí AGILIS media, redakční systém CMS Agilis