Už ve středu startujeme! Známe první soutěžící!


uveřejneno: 12.02.2017 | autor: Slonina

Přestože jsme ještě neodtajnili oficiálně spoustu dalších novinek letošního ročníku, porotci již rozhodli o složení prvních kol. Kapely svá vystoupení potvrdili a konečně tak víme, na koho se těšit!!!

Už ve středu vypukne 16-tý ročník soutěže Líheň, která přinese opět řadu zajímavých novinek nejen pro soutěžící kapely, ale i pro fanoušky. Ti se mohou těšit nejen na řadu vystoupení skvělých "amatérských" kapel z několika zemí, ale i soutěže jen pro ně. V této chvíli ladíme poslední detaily a každý den budeme přinášet zajímavé novinky na webu, FB profilu a v dalších médiích. Máte rádi folk, či spíše metal? Punk, či raději pop? Na všechny se dostane! Už v prvním kole vás čeká pestrá směsice stylů! Sledujte!!! Těšíme se na vás už ve středu historicky poprvé v klubu U krokodýlího ocasu v Ostravě a v olomouckém Bounty Rock cafe, či ve čtvrtek v havířovském Jazz clubu a třineckém klubu Barrocko!!! Začínáme v sedm večer!!! 

© 2024 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, Vytváříme webové stránky bez starostí AGILIS media, redakční systém CMS Agilis