Třiadvacátý ročník se připravuje!


uveřejneno: 18.04.2024 | autor: Slonina

Pro jistotu již nyní hlásíme do světa, že i další ročník soutěže Líheň se připravuje a my se opět snažíme o vylepšení a zejména zajištění atraktivních cen pro nejlepší kapely. Těšte se!

Ještě před prázdninami zprovozníme opět Přihlašovací formulář a další možnosti přihlášení a postupně začneme opět odhalovat a potvrzovat naše partnery a také ceny, o které se letos bude hrát. Naplno se soutěž rozběhne, podle všech předpokladů, opět ve třech klubech na Ostravsku koncem září 2024 a opět se bude soutěžit před odbornou porotou stylem živých koncertních vystoupení. Těch by mělo být celkem 27 a tím posledním by mělo být Velké finále na začátku prosince 2024. Snažíme se zajistit na tento ročník opět i zajímavého patrona/hosta Velkého finále (v roce 2022 to byla Vypsaná fiXa, v roce 2023 nám bohužel z vážných rodinných důvodů host na poslední chvíli vypadnul). 

Pokud máte nějaký nápad, jak zvýšit úroveň soutěže, máte tip na zajímavého partnera (např. ceny pro účinkující), pořádáte zajímavou akci a rádi by jste na ní měli zástupce Líhně, či nám jen fandíte a chcete jakkoliv pomoci - nebojte se volejte, nebo pište! Díky!!!

Napočtenou již brzy, naviděnou v klubech v září!  

© 2023 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, Vytváříme webové stránky bez starostí AGILIS media, redakční systém CMS Agilis