Ti nejlepší zvou na koncerty!


uveřejneno: 04.09.2013 | autor: Slonina

Spoustu koncertů absolvovali ti nejlepší ze soutěže Radegast Líheň 2013 nejen díky této soutěži, ale také díky vlastní píli a vytrvalosti. Chcete je vidět naživo? Stavte se na Radegast den 2013!

Fanoušci soutěže mohli čtyři finalisty vidět na mnoha akcích nejen v ČR, na Slovensku, či v Polsku, ale rovněž v Maďarsku, či Rakousku. Kariéra finalistů se totiž většinou rozjela velmi pěkně a pokud k tomu soutěž pomohla alespoň nějakou částí, nebyla jejich účast v Radegast Líhni a několikaměsíční práce organizátorů zbytečná. Z regionálních festivalů okořenili finalisté například Slezskoostravský Rockfest, či Festival v ulicích v rámci Colours of Ostrava. A na příští rok se toho chystá ještě mnohem více. Pokud jste však jejich vystoupení nestihli, máte možnost vidět všechny tři medailisty na jednom pódiu - v sobotu 14.9.2013 na scéně C akce Radegast den 2013. Hlavními hvězdami budou určitě pánové ze skupiny Kryštof, či Ewa Farná, ale věříme, že trojice Behavior (PL), Aces (SK) a Ginger (CZ) přinese příjemné hudební osvěžení... Více na www.radegast.cz. 

© 2024 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, Vytváříme webové stránky bez starostí AGILIS media, redakční systém CMS Agilis