Soutěž hudebníků zná všechny čtvrtfinalisty!


uveřejneno: 12.04.2019 | autor: Slonina

Mezinárodní zastoupení budou mít čtvrtfinálová klání ve všech třech klubech. Z téměř čtyř stovek přihlášených skupin se do čtvrtfinále probojovalo osmnáct hudebních skupin z Česka, Polska a Slovenska.

Poslední základní kola se nesla v duchu obtíží, které však neměli na svědomí hudebníci, ale naprosto nepředvídatelné okolnosti. Nicméně i s tím jsme se dokázali popasovat a vše proběhlo tak, jak mělo. Asi nejhorší problémy se řešily v polském klubu Boss Garage Pubu v Krakowě, v jehož blízkosti už delší dobu probíhají stavební práce, které však vyvrcholily prasklým vodovodním potrubím a na konci koncertu dokonce zaplaveným klubem. Hned po vystoupení poslední skupiny – a nakonec i postupující polské party Dolina Cieni – proběhlo zkrácené vyhlášení výsledků a ukončení programu a následné uzavření klubu. Nicméně po rychlém zásahu by příští týden měl program pokračovat beze změn - držte nám pěsti!

Havířovskou Stolárnu pro změnu potkalo zpoždění účinkujících, ale hned dvou najdenou, když oba mířili do Havířova stejnou cestou z Čáslavi a Pardubic. Oba se skoro na dvě hodiny zasekli na cestě a tak se začalo sice se zpožděním, ale i tady vše proběhlo dle plánu a největší radost nakonec měla ostravská skupina KÁMO. Jediný klub, kterému se vyhnuly problémy tak nakonec bylo karvinské Hard cafe, odkud si postup odváží domů do Krakowa mladá a dravá polská skupina Inclusion.

Už ve čtvrtek 18. dubna se na vás těšíme v klubech na čtvrtfinále - výběr je pestrý a koncerty budou skvělé!!! Podrobný program už visí na webu!!! 

© 2024 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, Vytváříme webové stránky bez starostí AGILIS media, redakční systém CMS Agilis