Soutěž bude hostit areál Dolní oblasti Vítkovic!


uveřejneno: 27.01.2014 | autor: Happy

Unikátní ostravský technický areál - Dolní oblast Vítkovic - bude jednou ze čtyř lokalit, kde se letos setkáte se soutěží Radegast Líheň 2014. A zamíří sem i Velké finále!

Každým rokem se soutěž vyvíjí a posouvá a my jsme velmi rádi, že roste zájem jak ze strany hudebníků, tak ze strany partnerů. Jedním z nich se stala i Dolní oblast Vítkovic, kde jsme se dohodli na spolupráci při pořádání jedné ze čtyř os soutěže i Velkého finále. Premiérově tak zahájíme pravidelnější program v klubu U6 v Dolní oblasti Vítkovic, kam budou moci zamířit fanoušci muziky každý pátek od 21. února 2014. Věříme, že si sem za výbornou muzikou najdou fanoušci cestu a pochopí, že Dolní oblast žije nejen přes den, ale je to skvělé místo i k trávení večerů. Také proto vybrala odborná porota pro vůbec první kolo do klubu U6 tři skvělé kapely, které jistě fanoušci podpoří svou návštěvou. Program prvních dvou soutěžních kol je již kompletní, chybí potvrzení poslední kapely a během několika hodin bude vyvěšen premiérově na těchto stránkách. 

Další skvělou zprávou, která dokládá růst soutěže, pak je fakt, že se Velké finále bude konat v důstojných a výjimečných prostorách architektonického skvostu Dolní oblasti Vítkovic - zvaného Gong. Koncert v tomto kulturním stánku přebudovaném z bývalého plynojemu bude jistě obrovským zážitkem. Můžete se těšit na vystoupení čtyř finalistů a tradičně i Patrona soutěže, kterého odtajníme již brzy na tomto místě! A máte se nač těšit!!!

© 2024 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, Vytváříme webové stránky bez starostí AGILIS media, redakční systém CMS Agilis