Solidní návštěva a mezinárodní čtvrtfinalisté!


uveřejneno: 02.10.2023 | autor: Slonina

Až nečekaně vyrovnané výkony kapel v prvním kole zamotaly hlavy porotcům a v některých klubech to bylo o jeden bod! Rozhodnutí ale padlo a ve čtvrtfinále tak jistě uvidíme zástupce tří zemí!

Před slušně zaplněnými kluby se odehrála první základní kola již 22. ročníku soutěže a všude to byla parádní jízda. V ostravském BarBaru by snad neskončila ani teď - na párty zpívali po vyhlášení výsledků porotci ještě dlouho po skončení soutěžního kola. :-) Prostě radost čišela jak z pořadatelů, barmanů, tak i soutěžících kapel. V Havířově si zase polský zástupce Wödar užíval i fakt, že nepostoupil - chlapi si prostě chtěli zahrát a to si užili dosytosti! Lepší začátek soutěže jsme si ani nemohli přát! Díky všem!

A jak to dopadlo? Do čtvrtfinále se z havířovské Stolárny už ve čtvrtek probojovala kapela DneskaNe, ve stejný den uspěla v karvinském HardCafe polská partička Aching Sky. O den později se konalo první kolo v ostravském BaBaru a tady se pro změnu z postupu radovali slovenští Cup of Tea! Takže už první kola nám potvrdila, že soutěž Líheň je vskutku mezinárodní a zahraniční kapely rozhodně nebudou jen do počtu, ale budou pěkně míchat karty soutěže! Jsme rádi, že si mezi sebou kapely takto navzájem předávají zkušenosti a inspirují se a o tom Líheň přece je!

Blahopřejeme postupujícícm a držíme pěsti dalším kapelám už tento čtvrtek a pátek! A pokud náhodou nevyhrají a nepostoupí dále? Nikdo neodjede z Líhně s prázdnou! Odměňujeme hlavně kapely, které nespostupují, protože už je bohužel neuvidíme. Ty postupující pak dostanou ceny příště! :-) A v prvních kolech odjíždí kapely s Balíčky zdraví plné vitamínů od našeho ctěného partnera - společnosti NaturProdukt!    

Fanoušci, přijďte kapely podpořit do klubů a my vám za to již za pár hodin přineseme první soutěž jen pro vás - odstartují letošní SOUTĚŽE PRO FANS! Čtěte více na titulce webu... 

© 2024 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, Vytváříme webové stránky bez starostí AGILIS media, redakční systém CMS Agilis