Skládáme první kola soutěže!


uveřejneno: 11.09.2022 | autor: Slonina

Už více než 150 kapel se přihlásilo do letošního 21. ročníku Líhně a my děkujeme za důvěru, kterou rozhodně nezklameme! První kapely již mají termíny hraní a brzy se dozvíte, koho uvidíte v 1. kole!

Odborná porota postupně poslouchá všechny přicházející nahrávky a zatím podle jejích členů jde o kvalitativně velmi silný ročník. Většina skupin se hlásí z České republiky, ale přicházejí i  nahrávky zahraničních kapel ze Slovenska a Polska. Každá ze zatím přihlášených kapel by jistě udělala na fanoušky dobrý dojem, bohužel vybrat bude nutno vzhledem k počtu 18. základních kol "jen" 72 hudebních souborů, které v základních kolech skutečně vystoupí. Před víkendem byly osloveny první z nich a jakmile potvrdí termíny a místa vystoupení, zveřejníme program. Nicméně hudebníci se stále denně hlásí a proto budeme vybírat a skládat program postupně a tak ani poslední přihlášená kapela nepříjde o svou šanci. 

Také v těchto dnech finalizujeme partnery soutěže a dá se říci, že od dnešního dne už budou přbývat informace skutečně denně! První kola proběhnou již 29. a 30. září, takže si na tyto večery nic neplánujte a zamiřte za skvělou "amatérskou" muzikou do klubů na Ostravsku! 

© 2023 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, Vytváříme webové stránky bez starostí AGILIS media, redakční systém CMS Agilis