Siren Call nahradí NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!


uveřejneno: 10.03.2016 | autor: Slonina

Na vlastní nebezpečí přijede dnes do Olomouce kapela NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ. Bohužel nám před polednem volala kapela Siren Call, že její zpěvačka nečekaně ochořela... Došlo tak ke změně programu!

I takovéto věci se prostě stávají a proto je tady produkční tým soutěže, aby narychlo zajistil náhradu za kapelu, která se musí nečekaně omluvit! Ne vždy to vyjde, nicméně tentokrát to klaplo a tak se můžete v olomouckém Bounty Rock Cafe těšit na kompletní tříčlenné soutěžní kolo tak, jak jste zvyklí! Děkujeme kapele NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ za rychlý záskok jen pár hodin před vystoupením a všem dnešním soutěžícím držíme pěsti! Uvidíme se ve všech klubech opět tradičně v 19.00 hod.

Ke změně dochází rovněž na postu čtvrtfinalisty, kdy už nyní je jisté, že ani v jednom z termínů nemůže vystoupit vítěz třetího základního kola z Jazz clubu - kapela EL GAUČO z Prahy. Probírali jsme to s nimi z mnoha úhlů, nicméně další termín už není a tak se kapela, ač posmutnělá, musela z pokračování v soutěži omluvit. Radost tak způsobila druhé kapele v pořadí z téhož kola, která ve čtvrtfinále nastoupí místo ní. Blahopřejeme tak dodatečně k postupu skupině Něco Mezi z Brna a Prostějova!

© 2024 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, Vytváříme webové stránky bez starostí AGILIS media, redakční systém CMS Agilis