Ryze slovenské čtvrtfinále vyhráli Aces!


uveřejneno: 05.04.2013 | autor: Happy

Čtvrteční čtvrtfinálové kolo v klubu Garage v Ostravě-Martinově se neslo v ryze slovenském duchu, když všichni tři čtvrtfinalisté přijeli ze země našeho východního souseda.

Kolo zahájila skupina Patriot ze Sence, která však nedosáhla kvalit dvou následujících. Jako druzí se představili BASStards z Martina, kteří předvedli živý a energický slovenský bigbít a v té chvíli byli favoritem soutěže. Vítězství však nakonec patřilo až třetímu nastupujícímu – rovněž slovenským Aces z Bratislavy. Kapelu opět táhnul excelentní zpěvák, celá parta skvěle šlapala a jedinou vadou na kráse byla pódiová show, kterou trochu kazil statický basový kytarista. Ale jinak jasný postup z krásného slovenského kola. Poslední první čtvrtfinálové kolo proběhne výjimečně až dnes – v pátek - v Jazz clubu v Havířově je nač se těšit! Vystoupí Šamanovo zboží (Ostrava), Days the Ends (Zlínsko) a Lavalier (Bratislava, SK).

© 2024 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, Vytváříme webové stránky bez starostí AGILIS media, redakční systém CMS Agilis