Rosteme tryskovým tempem!


uveřejneno: 23.12.2013 | autor: Slonina

Téměř tryskovým tempem se dějí změny v rámci třináctého ročníku Radegast Líhně. Přibývají atraktivní ceny pro vítěze, ozývají se noví partneři a zejména můžeme avizovat nové atraktivní hudební kluby!

Přihlašovací formulář soutěže je aktivní a před svátky jsme již zaregistrovali přes osmdesát přihlášených kapel! Děkujeme! Nicméně máte ještě čas se hlásit jak přes vánoční svátky, tak po Novém roce! My naopak velmi rádi hlásíme, že máme opět domluvenu spolupráci s cestovní kanceláří CK Gargano, která opět věnuje vítězné kapele kompletní dovolenou v Itálii pro všechny členy zdarma. Pro nejúspěšnější skupiny máme opět připraveny ceny v podobě hudebního vybavení, merchandisingu, či pitného režimu, samozřejmě v podobě piva Radegast! Pozitivních novinek však přibývá každým dnem. Tradičně nad soutěží přebírá záštitu známá česká nebo slovenská hudební formace - v tomto ročníku máme v plánu oslovit skutečnou hudební špičku a dosavadní jednání jsou velmi úspěšná. Rovněž chystáme opravdu velké finále v atraktivní ostravské lokalitě a chceme jím navíc výrazně podpořit významný charitativní projekt. Třináctý ročník soutěže prostě bude opravdu zlomový! Jedním z významných kroků je rovněž rozšíření lokality soutěže. V uplynulém ročníku poprvé proběhla celkem ve čtyřech klubech současně a poprvé i za hranicemi regionu v Opavě. V nastupujícím ročníku se však podíváme ještě dál!!! Jsme rádi, že můžeme mezi spolupořádajícími přivítat kluby Barrocko v Třinci a rovněž poprvé klub až z Olomouce – jsme rádi, že můžeme mezi pořadateli přivítat Bounty rock cafe! Muzikanti - užijte si svátky, natáčejte dema a hlaste se!!! Bude to rockový rok 2014!

© 2024 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, Vytváříme webové stránky bez starostí AGILIS media, redakční systém CMS Agilis