20. ročník už připravujeme!!!


uveřejneno: 21.01.2021 | autor: Slonina

I v tomto hodně těžkém období pro celý svět, pro českou zemi a pro kulturu obzvláště, jsme se rozhodli nesložit ruce do klína, ale naopak zapracovat nad velkým jubileem soutěže LÍHEŇ - 20. výročí!!!

Když už jsme zvládli vypiplat z mimina soutěže, která se rozrostla do celé Evropy, provést ji prvními krůčky, pubertou, osmnáctinami i následnými narozeninami v době koronavirové v roce 2020, věříme, že zvládneme důstojně oslavit v tomto roce i naše/její významné jubileum. Prožili jsme toho spolu za těch dvacet let moc a moc, slyšeli tisíce hodin skvělé muziky, viděli stovky koncertů a snažili se podpořit mladé hudebníky k dalšímu růstu. Snad se nám to dařilo - z některých hudebníků, kteří prošli Líhní jsou dnes uznávaní machři a některé kapely se na pódiích Líhně doslova naučily hrát... :-) Také proto rozhodně nekončíme! Jdete do toho s námi???

20. ročník budeme muset pojmout poněkud jinak, než jsme byli za ta léta zvyklí. Všechny vyzkoušené a funkční modely vzaly za své a určitě proběhne řada změn. Přesto budeme makat na tom, aby i tento ročník byl skvělý a měl stejně pozitivní ohlas, jako ty předchozí. Děkujeme za vaše ohlasy a důvěru a věříme, že ji splatíme! Pokud máte jakékoliv náměty, nebo máte možnost jakkoliv pomoci, pak napište na produkce@vikingagency.cz - budeme vděční za jakoukoliv podporu v těchto trudných časech. 

Zásadní změnu můžeme prozradit již dnes a věříme, že ji děláme pro dobro soutěže i nás všech. Do této chvíle jsme nevyhlásili možnost přihlásit se pro soutěžící kapely a mělo to jednoznačný důvod - bylo by naivní myslet si, že jako tradičně začneme soutěžit už v únoru tohoto roku... Kvůli opatřením a časové náročnosti soutěže jsme se rozhodli přesunout její konání na podzim roku 2021. Během jara budeme pilně pracovat na přípravách 20. ročníku Líhně a zejména žádat partnery o podporu, poté začneme přijímat přihlášky, přes léto vybereme soutěžící a na podzim bychom rádi ve "zdravé atmosféře" odehráli všechny připravované koncerty. Velké finále bychom pak opět situovali do klubu, když by mohlo proběhnout na konci roku 2021.

Máme vize a plány, ale víme, že to nebude jednoduché... DRŽTE NÁM PĚSTI A BUĎTE S NÁMI! LÍHEŇ FOREVER!!!

Vaši pořádající Vikingové

© 2024 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, Vytváříme webové stránky bez starostí AGILIS media, redakční systém CMS Agilis