Rekordní počet přihlášek = máme 430 kapel!


uveřejneno: 02.02.2015 | autor: Slonina

Neuvěřitelná lavina se strhla s posledním termínem přihlášek a konečný počet kapel se zastavil na číslovce 430! Už tímto se stáv letošní ročník soutěže rekordním. Rekordů nicméně padlo daleko více!

Stoupající zájem se projevil nejen ze strany českých kapel, ale rekordní počet skupin zaznamenala soutěž i ze zahraničí. K tradičnímu počtu slovenských skupin se letos přidalo přes třicet skupin z Polska a rovněž dalších zemí Evropy. Nečekaná přihláška do soutěže doputovala dokonce až z Litvy a rovněž jsou přihlášeni hudebníci s (pro nás) možná trochu "exotických" zemí. Ať již jde o soutěžící anglicky, španělsky, či francouzsky mluvících národů... Soutěž tak bude letos opravdu velmi pestrá a rozšíří obzory nejen fanouškům a milovníkům muziky, ale i všem vybraným kapelám. Odborná porota nyní doplní tabulky programu a po potvrzení ze strany vybraných skupin pořadatelé zveřejní program. První kolo je již potvrzené a zveřejněné a vy už můžete studovat, na koho se můžete těšit do některého ze spolupořádajcích klubů. Začínáme už 18.2.2015!

© 2024 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, Vytváříme webové stránky bez starostí AGILIS media, redakční systém CMS Agilis