První třicítka v rekordním čase!


uveřejneno: 21.11.2013 | autor: Slonina

Téměř bez využití běžných reklamních toků se nám do soutěže přihlásila první třicítka kapel! Děkujeme za zájem a můžeme slíbit další pozitivní novinky! Nejen Radegast přislíbil zvýšenou podporu!

Jsme velmi rádi, že můžeme mimo zvýšení podpory ze strany partnerů soutěže (zejména cen pro nejúspěšnější kapely!!!) přinést i další pozitivní novinky. Již v loňském roce jsme rozšířili působnost soutěže do čtyř klubů ve třech městech a v roce 2014 jsme se rozhodli jít ještě dál. Proto jsme se dohodli s krásným hudebním klubem v Olomouci, který je proslulý kvalitní hudební produkcí. Vítáme v týmu pořadatelů soutěže Radegast Líheň klub Bounty Rock Café!!! Více o klubu, jeho historii a současnosti najdete na stránkách www.bountyrockcafe.cz. Dalšími jistými spolupořádajícími kluby jsou tradiční havířovský Jazz Club a ostravský klub Garage v Ostravě-Martinově. Kdo bude posledním klubem do čtyřlístku se zatím jistě neví, ale máme rozjednána neméně známá místa.

© 2024 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, Vytváříme webové stránky bez starostí AGILIS media, redakční systém CMS Agilis