Přihlášky jsou uzavřeny! Máme 376 kapel!


uveřejneno: 01.03.2019 | autor: Slonina

Velmi solidní výběr kapel máme pro letošní ročník Líhně, když v poslední minutě února dorazila poslední s číslem 376! Děkujeme za zájem! Porota poslouchá nahrávky a skládáme program - zveřejníme brzy!

První fáze soutěže je tímto za námi - formulář "Přihlášky" zmizel z webových stránek a nyní je na porotě, aby si pozorně všechny kapely vyslechla a zhodnotila a rozhodla o tom, koho by ráda viděla v základních kolech. V těchto chvílích už jsou vybrány skupiny do prvního kola (z prvních přihlášek) a čekáme na potvrzení jejich koncertů. Jakmile budeme mít potvrzeno první kolo - okamžitě zveřejníme program. Nicméně už teď známe termíny všech kol a rozpis soutěže - vše najdete v sekci Program. A to nejdůležitější je, že se uvidíme už 7. března v sedm večer v jednom ze tří spolupořádajících klubů! Těšíme se na vás v Havířově, Karviné či Krakowě a ještě jednou děkujeme kapelám za zájem!!!

© 2024 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, Vytváříme webové stránky bez starostí AGILIS media, redakční systém CMS Agilis