Překvapení dnes večer v U6!!!


uveřejneno: 27.02.2015 | autor: Slonina

Na dnešní večer si pro vás připravili pořadatelé soutěže ve spolupráci s pivovarem Radegast malé překvapení! Pokud nebudete chybět po sedmé večer v klubu U6 v Ostravě, dostanete malý dárek!

Jaký bude je tajemstvím, ale zřejmě se to samo nabízí. Ti chytřejší pak kouknou na facebookový profil soutěže, případně se stanou jejími fanoušky a zjistí, proč zamířit večer do Ostravy. Porce kvalitní muziky je pak samozřejmostí!!!

My už známe po dalších dvou soutěžních dnech tři postupující, když v olomouckém Bounty rock café postoupila už ve středu do dalších bojů parta Wasabi z Ústí nad Orlicí. Ve čtvrtek se pak v Jazz clubu odehrálo opravdu luxusní tvrdé kolo, které z prostor vymetlo i ty poslední pavouky, kteří tady ješte zbyli. Trashing Machine předvedli výborný výkon se spoustou instrumentálních vyhrávek, Epistemy zase kvalitní death metal, jaký slýcháme od renomovaných zahraničních kapel. Vítězem se ovšem stali orlovští Bloody Obssesion, kteří by zřejmě (pokud by ještě v klubu nějací zůstali) i ty poslední pavouky zabili... Skvělý takt bicích a hlavně nekompromisně se valící směs death metalu s přesahem do grindcore tentokrát slavila úspěch a přinesla kapele postup do dalších bojů. Vítězem druhého kola se ve stejný den stali i poděbradští XENON, kteří zavítali do třineckého klubu Barrocko. Tady porota, stejně jako v minulém kole, neměla pochyby o vítězi a rozhodla jednohlasně. Pro vítěze hovořily výborně zpracované aranže, zvuk, kontakt s obecenstvem a mnoho dalšího. Porota rovněž ocenila profesionální přístup kapely ke zvukové zkoušce, či samotné technické přípravě vystoupení. Na druhém místě pak skončili DeadWind z Olomouce těsně před skupinou PostCoal z Karviné.

Už dnes pokračujeme v klubu U6 v Dolní oblasti Vítkovice a srdečně zveme! Slíbený dárek rozhodně platí!

© 2024 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, Vytváříme webové stránky bez starostí AGILIS media, redakční systém CMS Agilis