POZOR! Čtvrtfinále už ve čtvrtek a pátek!


uveřejneno: 03.11.2021 | autor: Slonina

Líheň vkročí netradičně už ve čtvrtek 4. listopadu do své čtvrtfinálové části a ve třech klubech na Ostravsku se bude ve nejen čtvrtek, ale i v pátek, bojovat o postup mezi nejlepších šest kapel!

Buďte u toho tradičně ZDARMA - v Ostravě v netradičním termínu!

Po krátké pauze, během níž mohly kapely postupující ze základních kol vypilovat případné chybičky, nastoupí tentokrát netradičně už ve čtvrtek na pódium ostravského klubu v DK Poklad v Ostravě-Porubě, a tradičně v pátek se pak další trojice utkají na půdě havířovského Clubu Centrum a karvinského Hard Cafe.

Stejně jako v předchozích kolech přitom neodejde z prázdnou ani jeden soutěžící. Nastavili jsme tento způsob odměňování již před časem a zdá se nám to velice fér. Neodměňujeme tedy kapely, které v kolech vyhrály a postupují dál, protože dostanou nějakou cenu příště, a naopak dáváme ceny těm, kdo nepostupují a s nimiž se už neuvidíme. Žádná kapela tak z Líhně neodjíždí s prázdnou. Jakmile končí, dostává cenu. Čím dále se soutěžící probojuje, tím větší hodnotu ceny mají. Ve čtvrtfinále si odnesou tašku s Birellem pro řidiče, pivem Radegast pro zbytek kapely a tyčinkami Havlík na cestu domů. 

A na koho se můžete tento týden těšit? V "novém klubu" DK Poklad v Ostravě se ve čtvrtek 4.11.2021 od osmé večerní představí moravské partičky:

  1. Hobití Noha (Nový Jičín, CZ)
  2. Dazed and Confused (Vsetín, CZ)
  3. Kašparova Kráva (Zlín, CZ)

Club centrum v Havířově o den později - tedy v pátek 5.11.2021 - přivítá v prvním čtvrtfinále jihomoravské účastníky:

  1. BULVAAR (Kyjov, CZ)
  2. Universe B (Brno,CZ)
  3. The Desperate Mind (Brno, CZ)

Do Karviné do klubu Hard Cafe pak můžete vyrazit rovněž v pátek 5.11.2021 na ryze „české kolo“:

  1. B1NARY (Pardubice, CZ)
  2. MYSTHICA (Praha, CZ)
  3. RISSLA (Praha, CZ)
Pojďte nám pomoci vybrat tři semifinalisty!!! Už jde do tuhého!

© 2024 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, Vytváříme webové stránky bez starostí AGILIS media, redakční systém CMS Agilis