Polsko a tři české kraje ve Velkém finále!


uveřejneno: 07.12.2023 | autor: Slonina

Do Velkého finále se řítí už dvaadvacátý ročník soutěže a i letos bude čtveřice nejlepších pořádně pestrá! Probojoval se do ní zástupce našeho severního souseda i zástupci tří krajů. Kdo zvítězí?

Už samotný postup je jistě velký úspěch, když se všechny kapely musely ve třech soutěžních kolech v klubech utkat s neméně zdatnými muzikanty a prokázat před trojí porotou, že do Velkého finále patří. Nyní je čeká nejpočetnější porota tohoto ročníku (v minulých letech dvaceti i více členná... :-)) v klubu Stolárna v Havířově v sobotu 16.12.2023. Ve dvě hodiny odpoledne se zde otevřou dveře pro fanoušky a krátce poté si kapely samy vylosují pořadí, v jakém vystoupí. Fanoušci budou moci fandit (v abecednám pořadí) kapelám: 

  1. Dust You Turn Into (Praha)
  2. Kameník (Olomouc)
  3. NEMINEM (Ostrava)
  4. Perwa (Jastrzębie-Zdrój,PL)

Máte svého adepta na vítěze? Chcete jej podpořit? Chcete něco vyhrát i vy??? Bude toho spousta a tradičně odměníme zejména ty, kteří přijdou podporovat kapely po celou dobu a nepřijdou až na vyhlášení!!! :-) Máme připraveny opravu hodnotné ceny pro kapely za desítky tisíc, ale o přestávkách rozdáme tisícové ceny i fanouškům! 

Další informace již brzy všude! Líheň finišuje, buďte u toho!  

 

© 2023 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, Vytváříme webové stránky bez starostí AGILIS media, redakční systém CMS Agilis